Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość jasc
reszta dyskusji wydzielona tutaj

 

 

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

 

 

Napotkane błędy:

Link który zaprowadził cię do tej strony jest zły lub nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso było dobre...jeszcze parę miesięcy temu. Teraz często można spotkać się z ostrymi "zamułami" na serwerach. Hostuję tam swoje forum (nie jest duże, a wręcz małe), a często na przeładowanie strony czekam 15 sekund. Zwłaszcza w porach wieczornych. A szkoda, bo jeszcze nie tak dawno temu słyszałem wiele pozytywnych opinii o Was, mało tego sam polecałem znajomym.

Obsłudze zarzucić nic nie można, ale Panowie ; -) Nie okłamujmy się niektóre serwerki to zapchane graty, które aż proszą się o odciążenie.

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progreso było dobre...jeszcze parę miesięcy temu. Teraz często można spotkać się z ostrymi "zamułami" na serwerach. Hostuję tam swoje forum (nie jest duże, a wręcz małe), a często na przeładowanie strony czekam 15 sekund. Zwłaszcza w porach wieczornych. A szkoda, bo jeszcze nie tak dawno temu słyszałem wiele pozytywnych opinii o Was, mało tego sam polecałem znajomym.

Obsłudze zarzucić nic nie można, ale Panowie ; -) Nie okłamujmy się niektóre serwerki to zapchane graty, które aż proszą się o odciążenie.

 

pozdr.

 

graty nie graty

od jakiegos czasu jestem na p23 i faktycznie czasem sie przytyka

nie jest tak zle jak bylo na p8 ale nie jest az tak dobrze jak by sie chcialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×