Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomahawk

IBC.pl - problem

Polecane posty

Oj tak letiwa. Ty jestes ultraprofesjonalny.. Idz juz stad skoro Ci tutaj tak zle. Bo to wszystko robi sie zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO prosze Adminie nie dawaj mi bana, lecz oidpowiedz rzeczowo na w/w zarzuty,

powiedzial anonim do anonima :-D

 

Gdybyscie szukali bardziej DOJRZALEGO FORUM zapraszam na WEBHELP.PL

Ja Ciebie tez tam zapraszam, (btw a maja numer ISSN? bo to bardzo wazne) i tylko prosze nie wracaj juz tutaj. (szkoda neostrady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko prosze nie wracaj juz tutaj. (szkoda neostrady)

 

no Miśku ... Ty sie pocisz teraz przy swojej Neostradzie mocno :-D

 

ale ja sobie stukam przyjemnie z pieknej laczki nad Jeziorem z karty GPRS Sieci Idea - sprawdz sobie moj numer IP, moze Ci wkleic admin forum tego ... a w sumie masz moj IP 172.20.187.239

 

malolaty rules...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sobie stukam przyjemnie z pieknej laczki nad Jeziorem z karty GPRS Sieci Idea - sprawdz sobie moj numer IP, moze Ci wkleic admin forum tego ... a w sumie masz moj IP 172.20.187.239

 

Tak.. Wykazales sie doskonala znajmoscia sieci podajac swoj lokalny numer IP. A "neostradowcem" mozna byc takze.. mentalnie. Skoro siedzisz nad jeziorem to nie masz ciekawszych rzeczy do roboty niz sleczenie przed komputerem? Z checia sie zamienie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi Miśku... miales pewnie na mysli brame domyslna w sieci lokalnej 172.0.0.1, gdziesz dzwoni ale nie wiesz gdzie co ? ;)

 

172.20... to nie jest to samo co 172.0.... ucza tego w 3 gimnazjum na Informatyce, po ty, weekendzie mozesz doczytac ;)

 

Misiek mow do swojego chlopaka, Slonko.

 

172.20.187.239 to dokladnie adres IP w sieci IDEA widoczny na zewnatrz :D, jakbys sie chcial czegos douczyc to wal smialo na Priva, poswiece troche czasu malolatowi :D

Sam polecam Ci douczki:

 

http://ripe.net/fcgi-bin/whois?form_type=s...=172.20.187.239

 

"descr: Class B address space for private internets".

 

Mam nadzieje, ze angielski umiesz. Przestan sie juz kompromitowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomahowk powiem:

tomahawk

 

 

Webhostingtalk.pl jest

NAPEWNO

 

NA PEWNO

 

letiwa prosze Cie, zanim cokolwiek napiszesz, sprawdz to w slowniku... i w odpowiednich ustawach, bo to co piszesz to smiech na sali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sobie potrollować, kiedy wszystkie argumenty zostały zbite, a zerowa wiedza udowodniona, prawda? Ah, to właśnie to co lubi "hakier" z wieczora. Nadal nad jeziorkiem sobie leżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
ale ja lubie malolaci jak sie udzielacie na tym Forum... ;) niczemu to nie sluzy, ale macie przynajmniej gdzie sie wyzalic, wyplakac lub powymadrzać ... i to jest wlasnie jedynie miejce dla was dostepne ;)

malolaci rules

 

Poniewaz czuje sie aktywnym czlonkiem tego forum i sam nie przepadam za malolatami ktorych tu z pewnoscia nie brakuje to jednak nie upowaznia Cie to do ciaglego trollowania i bluzgania na forum, ktore mimo wszystko ma paru/nastu (z tego, co zauwazylem przez te kilkadziesiat dni) bardzo wartosciowych uzytkownikow. Wez zmien piaskownice co ? Nikt tu twoich grabek nie potrzebuje. W skrocie - won czlowieku bo nie chce mi sie twoich smieci czytac. Mam nadzieje, ze moderatorzy zrobia z toba co trzeba. Wszystkie twoje posty to wielka kupa, jestes gorszy niz spamerzy!

 

Wyjatkowo *nie* pozdrawiam i EOT (choc watpie, ze wiesz co to znaczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sobie stukam przyjemnie z pieknej laczki nad Jeziorem z karty GPRS Sieci Idea - sprawdz sobie moj numer IP, moze Ci wkleic admin forum tego ... a w sumie masz moj IP 172.20.187.239.

Nie wiem dlaczego, ale czytajac to, skojarzyl mi sie taki numer kabaretu Kon Polski, jak to dwoch kupilo sobie komorki w promocji...

 

Letiwa, sledz sobie posty na forum, podsylaj linki tematow "oczernianym" firmom, itd., ale jedna prosba - nie trolluj (!!!) poniewaz swoimi niemerytorycznymi postami obnizasz poziom tego forum.

 

A jesli chodzi o porownanie WHT<>Webhelp, to niestety webhelp'owi duuuuzo brakuje do tego forum (stad tez przestalem (i nie tylko ja) tam pisac).

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, a ja mam dziwne wrażenie że pan letiwa to pan Dominik z sync.pl (troszkę poprawiona pisownia ale właściwie każdy post jest o tym samym i na webhelpie też bardzo polecał ibc ;) )

 

Jakaś mała krucjata w zamian za (anty)reklamę firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie...

ze na to nie wpadlem... ;)

 

nawet podobny styl pisania postow, do tego tak samo strasznie pewny siebie i zerowa wiedza informatyczna ;)

zamiast odpowiadac na pytania tylko pisze glupoty, i do tego w kolko pisze o sadach, prawie itd.

 

11.04 sync.pl napisal ostatni post na forum a 14.04 zarejestrowal sie user letiwa

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Kurde, chwile czlowieka nie ma, a juz takie jaja.

patryk -> dziekuje za raportowanie postow.

radom: zrobilbys porzadek jak mnie nie ma ;)

 

letiwa: bez komentarza, poszukam Cie troche i kolo dupy szumu narobie bo nie mam slow na takich.

 

Wracam do odpoczynku. Dziekuje za obrone forum ;) . Acha, napewno wstawie tekst typu : "wszystkie opinie uzytkownikow na tym forum sa ich wlasnymi" blebleble .

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

P.S. letiwa nie dostanie bana ale radze zastanowic sie mu co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reakcję, Fobi.

 

Letiwa (apropo tego niżej): Idź już stąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---- post bardzo mocno wyedytowany przez administratora ---------

 

to tylko kwestia czasu bo jak widze, nawet nie zabezpieczyles sie prawnie co do odpowiedzialnosci za tresci publikowane

 

podarujcie sobie komentarzy jak nie znacie szczegolow,,, nie interesuja mnie one w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
bo jak widze, nawet nie zabezpieczyles sie prawnie co do odpowiedzialnosci za tresci publikowane

 

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

 

Musiałes to zaakceptować zakładając tutaj konto :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij tego priva - tylko tak żeby się nie dało podważyć ;) A skoro tak długo siedzisz w temacie i jesteś takim expertem (wolnym strzelcem itd.) to dlaczego jakoś nikt o tobie wcześniej nie słyszał? Starczy troszkę poszukać i okaże się że pan letiwa istnieje tylko na tym forum (pewnie na webhelpi też się pojawi, bo sync.pl dostał bana ;) ) i nikt nigdy o nim nie słyszał.

 

Zapewne zaraz mi wyskoczysz że może pod inną xywką itp. ale zdania nie zmienię. Błędy, styl, posty o niczym - wg. mnie wszystko jednoznacznie wskazuje na twoją prawdziwą tożsamość. Aha no i to wywyższanie, wyzywanie od dzieciaków i "potężna" wiedza informatyczna (pokazywana zresztą tylko w jednym temacie - w dodatku nie technicznym ;) ).

 

Aha i zagranie rodem z tematów o sync.pl: "podarujcie sobie komentarze, nie interesują mnie wogóle"... Chyba mam małe daja vu ;) Zaraz pewnie powiesz że nie ma sensu tutaj nic pisać, EOT i znikniesz, albo założysz nowe konto ;)

 

A jeśli kłamię, to proszę, podaj tutaj swoje prawdziwe dane - skoro jesteś wolnym strzelcem to może będę miał dla ciebie zlecenie (stronka o rzeźbie artystycznej). Oddam ci je z chęcią ale pod warunkiem wystawienia faktury (najlepiej podpisanej przez rodziców - tak dla pewności ;) ).

 

Co ty na to?

Bo widzę że zachowujesz się jakby ci się grunt pod nogami zaczął osuwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę fobiego o sprawdzenie moich numerów ip (logowania) i letiwy, czy jak mu tam. Ja nic wspólnego z nim niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja też mogę pisać posty z gprs, albo ze stałki. Skoro nie masz z nim nic wspólnego, to powiedz proszę jak się dowiedziałeś o tym że właśnie go do ciebie porównuje, skoro dość długo cię nie było :) Czyżby jakiś dar jasnowidzenia?:>

 

No nic, interpretujcie to jak chcecie, ja swoje powiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Potwierdzam, ze zadne z ip sync.pl i letiwa'y sie nie pokrywaja. Osobiscie wydaje mi sie, ze sync.pl i letwia to nie te same osoby.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co w ogole dyskutowac z takami jaki jak letiwa, ktory to nie wiem co w ogole tu konto zakladal (chyba z nudow)

od razu ban + kick i tyle

glupte trzeba tepic a nie z nia dyskutowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×