Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

  • progreso.pl

    Partner technologiczny

    Upraszczamy to, co inni starają się komplikować. Prosto, pewnie, przyjaźnie - tak robimy hosting!
  • Kei.pl

    Partner technologiczny

    Kei.pl działa na polskim rynku internetowym od 2000 roku. Obecnie na blisko 300 serwerach w Centrum Danych Kei.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW.
  • S-NET.info

    Partner technologiczny

    S-NET to dostawca usług dla biznesu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów.
  • Sprint Data Center

    Partner technologiczny

    Sprint Data Center to jedyne w Polsce północno-wschodniej i jednocześnie jedno z najnowocześniejszych w kraju centrum przechowywania i przetwarzania danych.

 

Opinie o firmie Chmurka.pl

  • 4 osób poleca
  • 0 nie poleca
  • Ilość opinii: 4
Ocena ogólna: 5/5
  • Niezawodność: 5/5
  • Możliwości: 5/5
  • Cena / Jakość: 5/5
  • Support: 5/5
  • joomlauser - klient od listopad 2011 napisał, że: Dodano: 11 marzec 2012 | #1
    Korzystam od kilku miesięcy z hostingu w Chmurka.pl i jestem jak najbardziej zadowolony zarówno z działania hostingu oraz jakości, uprzejmości i profesjonalizmu biura obsługi klienta, które zasługuje na moje uznanie. Kontakt z firmą przebiega bezproblemowo zarówno przez chat, tickety, telefonicznie oraz e-mail. Administratorzy wykazują się wyrozumiałością i cierpliwością. Czas oczekiwania na odpowiedź jest krótki. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące w ramach promocji nie płaciłem za usługi. W 100% polecam.
    • Ocena ogólna: 5/5
    • Możliwości: 5/5
    • Support: 5/5
    • Cena/Jakość: 5/5
    • Niezawodność: 5/5
    w kategorii: Hosting Wirtualny
  • mSurf.eu - klient od grudzień 2011 napisał, że: Dodano: 13 styczeń 2012 | Edytowano: 07 kwiecień 2012 | #2
    msurf.eu Bardzo polecam Chmurka.pl! Choć korzystam od końca Grudnia 2011 r. to bardzo sobie cenie ten hosting. Support odpowiada w krótkim czasie (na zwyczaj do 10-15 minut nie zależnie od pory dnia i nocy).

    Swoich klientów nie traktują według zakupionego hostingu (za 59 zł czy za 999 zł dostaje się szybką i zrozumiałą odpowiedź). Wczytywanie skróciło się. Gdy napisałem do supportu o odblokowanie parę opcji, lub zwiększenie limitu wysłanych maili od razu zareagowali i zmodyfikowali ustawienia. Jedyne co żałuję, to tego iż nie przeniosłem się do nich wcześniej. Za niską cenę - wysoka jakość.

    Edytowane 7 Kwietnia 2012 r.:
    Swojej opinii na szczęście zmieniać nie muszę, firma nadal trzyma wysoki poziom.
    Strona Klienta: msurf.eu
    • Ocena ogólna: 5/5
    • Możliwości: 5/5
    • Support: 5/5
    • Cena/Jakość: 5/5
    • Niezawodność: 5/5
    w kategorii: Hosting Wirtualny
  • fizyka - klient od -- napisał, że: Dodano: 11 grudzień 2011 | #3
    Wczoraj wyraziłem tutaj fajną (dosyć obiektywną) opinię na temat tego hostingu w odpowiedzi na pytanie czyjeś... Nietety WHT padło i nie ma ani pytania, ani mojej odpowiedzi... Ok, to wyrażę opinię raz jeszcze: Zalety: -brak limitów transferu w ofercie -najlepszy support z jakim się spotkałem do tej pory (odpowiedź na zapytanie i załatwienie sprawy w ciągu 1 minuty) -LiteSpeed (nie odczułem jakiegoś kosmicznego przyśpieszenia, ale trochę szybciej jest - zwłaszcza po cache'owaniu strony) -Ładna skórka w DirectAdminie -Wygodna obsługa poczty -Ogólnie dobre wrażenie -Dosyć dobra cena -Teoretycznie brak ograniczenia CPU Wady: -Przestrzeń dyskowana dosyć niewielka (5GB za ~180PLN na rok to trochę mało) -Na jednym IP siedzi 120 witryn w tym nameserver, więc trochę bieda -Przydałaby się możliwość posiadania własnego IP, lub chociażby więcej IP w jakiejś SEO-ofercie -Limity bezpieczeństwa są wysokie, ale... -...Najgorsze jest ograniczenie do 300 odbiorców e-mail na dzień, z tego powodu nie da się wysłać newsletter' a nawet przeszkadza to w działaniu forum
    • Ocena ogólna: --/5
    • Możliwości: --/5
    • Support: --/5
    • Cena/Jakość: --/5
    • Niezawodność: --/5
    w kategorii: Hosting Wirtualny
  • Adrenalineq - klient od -- napisał, że: Dodano: 20 sierpień 2011 | #4
    Hosting polecam.. jestem klientem już prawie 2 miesiąc i nie narzekam może raz w ciągu miesiąca zdarzyło mi się nie dostać do swojej strony ale było to krótkotrwałe :-) Pozostałe plusy to + Bardzo szybki + Wysoki uptime + Brak spamu ze strony chmurka.pl na email + Miły support + Niska cena Tylko mi proszę bez komentarzy, że a on to ma.. 1 czy ile tam postów i nie należy mu wierzyć.. ja tylko wyrażam swoją opinię na temat powyższego hostingu.
    • Ocena ogólna: --/5
    • Możliwości: --/5
    • Support: --/5
    • Cena/Jakość: --/5
    • Niezawodność: --/5
    w kategorii: Hosting Wirtualny