Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BlueMan

Domenyhosting.pl

Polecane posty

Nie podam tutaj adresu do strony, aby ktoś nie kliknął i nie próbował rejestrować u nich domeny !

 

 

Miałem bardzo nie miłe spotkanie podczas przedłużania/transferu domeny web24h.org

Fakt, faktem, że trochę zaspałem i na ostatnią chwilę transferowałem domenę do innego usługodawcy, ale odniosłem wrażenie, że bardzo powolnie i nie śpiesznie to robili, aby tylko nie zdążyć. Na email odpowiadali kilka godzin, a nawet 24h :/

Trudno - domena poszła w zapomnienie. Czekałem, aż trafi do puli domen ponownie do rejestracji (podobno 3-4 tyg)... no, ale teraz minął już 2 miesiąc i dalej nic.

Po wymianie korespondencji (na odpowiedź czekałem 5 dni!!) dostałem odpowiedź, że po wygaśnięciu domeny miałem 40dni na jej przedłużenie u nich, teraz jedyne wyjście to opłacić $130 + koszt odnowienia, aby znowu domena trafiła do mnie.

 

Wkurzony jestem, bo cały czas zwlekali z korespondencją, a po terminie w którym już nie był możliwy transfer domeny nie poinformowali mnie, że jeszcze mam szanse przedłużyć u nich domenę - nic, ani słowa o tym nie napisali, nie zasugerowali !!

 

 

Teraz domenę straciłem na rok i stanowczo odradzam tą firmę !!!

 

 

 

PS

Że też nauka zawsze drogo kosztuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Miałem u nich domenę i transfer zajął mi wiele dni (ponad tydzień). Na szczęście ja procedurę rozpocząłem wystarczająco wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedną domenę mam u nich, ale teraz transfer 1 miesiąc przed zacznę :/

 

 

Panel zarządzania domenami także nie dopracowany - niektóre domeny w nim są, innych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko jedną domenę mam u nich, ale teraz transfer 1 miesiąc przed zacznę :/

Panel zarządzania domenami także nie dopracowany - niektóre domeny w nim są, innych nie ma...

Ja miałem .net i po prostu nie było do niej ŻADNEGO panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×