Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!! Dziś zobaczyłem ciekawą ofertę na allegro, a mianowicie firma netaz.pl sprzedaje tanio serwery. Co możecie powiedzieć o tej firmie bo nie chcę wpaść w jakieś bagno. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strona w budowie, a juz sprzedaja konta. A po za tym ja nie slyszalem o niej nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Sprzedają na allegro więc legalnie.

Chociaż za 4zł rok moim zdaniem "za tanio", ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Sprzedając na allegro nie trzeba mieć działalności gospodarczej :)

Hmmm jesteś obeznany... świadcząc usługę ciągłą !!! trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwery nazw:

 

ns.kimsufi.com.

ks361691.kimsufi.com.

 

utworzona:

2008.10.27 10:53:36

 

ostatnia modyfikacja:

2008.10.28 22:20:03

 

opcja:

brak

 

 

 

ABONENT:

dane niedostępne

 

Kimsufi :) Domena na osobę prywatną :) Ogólnie szkoda czasu na krzaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jesteś obeznany... świadcząc usługę ciągłą !!! trzeba.

 

Powinno się jednak jeśli urząd skarbowy wyrazi na to swoja zgodę można jako osoba fizyczna.. (wiem, wiem.. fachowiej się to nazywa ale tak piszę poglądowo.. nie bić.. )

 

Przy tych cenach jak liczyłem na szybko wychodzi troszeczkę więcej niż na opłaty za maszynę.. :) może ktoś się uczy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam tego hostingu! Po zakupie hostingu dziwnym trafem nastąpiła awaria w mailu otrzymałem wiadomość:

Z przykrością zawiadamiamy, że mogą wystąpić przejściowe problemy z działaniem serwerów. Jedna z aplikacji, odpowiedzialna za wyświetlanie stron w przeglądarce internetowej nie działa w pełni sprawnie.

 

Aplikacja ta zostanie skonfigurowana ponownie, tak aby problemy tego typu więcej się nie powtarzały.

 

O przywróceniu serwerów do pełnej sprawności zostanie Pan(i) poinformowany drogą elektroniczną.

 

Inne usługi takie jak poczta, FTP, panel Plesk powinny działać poprawnie.

 

Za utrudnienia przepraszamy,

Netaz.pl

Oczywiście problem trwa już czwarty dzień, a najlepsze w tym jest to, że jak napisałem maila do Administratora, że to jest kpina ponieważ na stronie głównej jest napisane, że problem będzie rozwiązany do "10 maj 2010r", to 30min później gdy próbowałem zalogować się do panelu PLESK otrzymałem wiadomość:

Error: Access denied. Your account was suspended.

Odradzam ten hosting ponieważ nie jest wart nerwów, a nawet 5.99zł za ten hosting to jest stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden: gdyby nie było kretynów, co się nabierają na oferty za 5,99 zł, nie byłoby krzaków. Ale to jest symbioza i życie byłoby nudne, gdyby nie można było raz na jakiś czas przeczytać taki lament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupujcie dalej na allegro usługi hostingowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujcie dalej na allegro usługi hostingowe

 

Niekiedy szanowane firmy, dają swoje promocyjne oferty (w naprawde korzystnych cenach) na Allegro.pl ;) Kiedyś kupiłem tak hosting w i365.pl i przez cały rok użytkowania za niecałe 20zł nie miałem ANI jednego padu. Obecnie chyba masterNET na allegro coś prezentuje.

http://www.allegro.pl/item632452278_hostin...m_na_rynku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie oceniacie hosting netaz.pl?

Czy jakoś ich usług jest dobra?

Ktoś korzysta w ogóle z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06.05.2009 Serwis w przebudowie

Cały czas trwają prace związane z przebudową strony. Prace zostaną ukończone 10 maja 2010 r. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

No to niezłe prace tam prowadzą ze będą trwały ponad rok... Do tego czasu pewnie ślad po nich zaginie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06.05.2009 Serwis w przebudowie

Cały czas trwają prace związane z przebudową strony. Prace zostaną ukończone 10 maja 2010 r. Za utrudnienia przepraszamy.

No to niezłe prace tam prowadzą ze będą trwały ponad rok... Do tego czasu pewnie ślad po nich zaginie ...

 

Do 2010 roku to chyba wybudują swoje biuro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 2010 roku to chyba wybudują swoje biuro ;)

 

A ja sądzę, że do tego czasu właściciel skończy 18 lat i założy DG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem użytkownikiem tego hostingu od dłuższego czasu.

 

Kupiłem kilka miesięcy temu... abonament na rok. W trakcie tego wszystkiego zmienił się podobno właściciel.

 

I powiem wam tak, do zmiany właściciela, działało wszystko okej. Śmigał jak strzała, był nawet kontakt telefoniczny a teraz?

 

Nie można sie dodzwonić, dosłownie nic. Trzeba to zgłosić do organów ścigania, tragedia a nie hosting. Ja zaplacilem wtedy 40 zl / rok . ^^ Szybko dane musze sciagac i archiwizowac, bo z tego co widze ze strona sie laduje 15 sekund... to naprawde szok dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten serwer i jestem zawiedziony. Po ostatnich dniach "działania" serwera postanowiłem napisać co o tym myślę bo już mam dość tego serwera i przenoszę się do innego.

- strona potrafi zachowywać się w następujący sposób: działa godzinę nie działa 30 minut

- kontakt z właścicielem ostatnio strasznie zły (potrafi na zapytanie po 3 dniach roboczych odpisać)

- na pytania dotyczące dziwnego działania strony odpisał że były problemy ale już są naprawione (po otrzymaniu maile chciałem sprawdzić jak działa strona nawet mi się nie otworzył indeks)

- właściciel zapewniał mnie ze up-time na pewno nie spadnie poniżej 99% po kilku dniach testu mam: 95%

 

Nie znam się na tych serwerach nie wiem jak to tam działa itd ale pisze to jako normalny użytkownik bo już mnie k.... strzela.

Naprawdę odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×