Skocz do zawartości
GyniO

Opinie wdc.pl

Polecane posty

Jakość OK.

Opinia OK.

Cena Big (bynajmniej kiedy ja z nimi rozmawiałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nawet jakbym chciał to złego słowa powiedzieć nie mogę.

 

Plus jest taki, że firma wdc wychodzi z całym pakietem rozwiązań - w sumie wszystko co potrzebujesz.

 

Oczywiście jest to firma duża, więc nie ma możliwości napisać na gadu gadu żeby ktoś zresetował maszynę, w sumie jak takie coś będziesz chciał to za odpowiednią sumę na bank się zgodzą :D

 

Obecnie stoi w wdc.pl tak dużo projektów, że głowa mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

ceny big i olewka klienta też...

Chciałem z nimi podpisać umowę dostać ofertę i nic nie dostałem nawet po rozmowie telefonicznej nie wiem chyba źle rozmawiałem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
ceny big i olewka klienta też...

Chciałem z nimi podpisać umowę dostać ofertę i nic nie dostałem nawet po rozmowie telefonicznej nie wiem chyba źle rozmawiałem :|

 

 

może mały budżet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
może mały budżet ?

 

mówiłem ze do 1,2 K to chyba nie mały no nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem ze do 1,2 K to chyba nie mały no nie ? :D

Maly. WDC operuje na troche innym poziomie jesli chodzi o wielkosc firm jakie obsluguja. I 1200 zl jest dosc malym budzetem - stad nie dziwie im sie, ze Ci "podziekowali".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ertcap dokładnie, sam się nigdy nie dziwiłem dlaczego firma pokroju WDC olewa malutką firemkę która prosi o współpracę np o pośrednictwo.

To w ogóle nie ten target Klientów.

Czy tak nie jest w większości branż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie też coś dodam i to bardzo pozytywnie...

 

Nie miałem okazji sam skorzystać z ich usług, ale szukając nowej serwerowni rok temu, rozmawiałem między innymi z WDC. Rozmowa bardzo rzeczowa, osoba (nie pamiętam już nazwiska), z którą rozmawiałem też bardzo konkretna, zorientowana w temacie i wszystko chętnie wytłumaczyli.

 

Ostatecznie co prawda padło w moim przypadku na ATM, ale powodem tutaj była wyłącznie cena. Gdyby nie to, bardzo możliwe, że stałbym teraz właśnie w WDC i w sumie nie wykluczam, że kiedyś jeszcze tak się stanie.

 

Na pewno jedna z czołowych tego typu firm i jak najbardziej godna polecenia, ale 1,2k zł to faktycznie kropla w morzu i raczej przy każdej tego typu serwerowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
więc nie ma możliwości napisać na gadu gadu żeby ktoś zresetował maszynę

 

Mógłbyś wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Mógłbyś wyjaśnić ?

Chodziło mi tylko o to, że jest to poważna firma. Działają zgodnie z wykupionym SLA, zgodnie z osobami upoważnionymi i w zakresie raczej ściśle ograniczonym do umowy.

 

Nie są aż tak elastyczni jak mniejsze serwerownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Maly. WDC operuje na troche innym poziomie jesli chodzi o wielkosc firm jakie obsluguja. I 1200 zl jest dosc malym budzetem - stad nie dziwie im sie, ze Ci "podziekowali".

Nie podziękowali a olali go jako potencjalnego klienta. Jakakolwiek kwota by nie padała w rozmowie telefonicznej to zobowiązali się do przesłania jakiejś tam oferty. Brak odpowiedzi pokazuje podejście do klienta, co zresztą widać po wypowiedziach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podziękowali a olali go jako potencjalnego klienta. Jakakolwiek kwota by nie padała w rozmowie telefonicznej to zobowiązali się do przesłania jakiejś tam oferty. Brak odpowiedzi pokazuje podejście do klienta, co zresztą widać po wypowiedziach innych.

 

nie tylko ta firma podchodzi tak do klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

A nikt nie zakłada, że skoro rozmowa była przez telefon, to pracownik mógł nie zrozumieć dobrze adresu e-mail? Przecież wystarczy mała literówka (w adresie "Active-Hosting.pl" o nią nie trudno) i oferta już nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego mowiecie o problemach z kontaktem

 

ja zapytalem sie o vps i dostalem mailem specjalna oferte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Każdy ma inną klientelę docelową WDC ma "zamożnych", MasterNET podobno nie rejestruje "nieletnim", a xaa.pl lubi "dzieci" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka mc temu szukalem oferty dzierzawy serwera dedykowanego w kraju, poslalem m.in. zapytanie do WDC. Mimo malego budzetu zostal potraktowany bardzo dobrze, jednak IQ.pl bylo szybsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka mc temu szukalem oferty dzierzawy serwera dedykowanego w kraju, poslalem m.in. zapytanie do WDC. Mimo malego budzetu zostal potraktowany bardzo dobrze, jednak IQ.pl bylo szybsze ;)

 

ja niestety nie.. zero odp.. czy to było zapytanie o: serwer dedykowany, vps czy kolokacje.... ZERO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też niestety już kilka razy olali, dla mnie ta firma jest maksymalnie niepoważna, nierzetelna i niegodna polecenia. Teraz jak bym miał dużo pieniędzy na kolokacje, to wybrał bym ATM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie.. zero odp.. czy to było zapytanie o: serwer dedykowany, vps czy kolokacje.... ZERO ;/

 

Z tego co pamiętam WDC nie wysyła ofert osobom prywatnym, przed kontaktem weryfikują wpisane do formularza dane, chyba że coś się zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już osoba prywatna nie może mieć serwera? Co za głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×