Skocz do zawartości

Polecane posty

pewnie zakładają, że nie wykorzystasz im całego dysku a w przypadku kiedy im go zabraknie to albo dokupią dysk lub zawieszą konto i usuną pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

@NoNameNow - popraw temat wątku

 

@Kubasek - kombinujesz w dobrą stronę - poza tym "zawieszą konto i usuną pliki"

 

@mZone.pl - taka forma oferty była przeanalizowana nie jeden raz i taka zostanie - nic się nie zmieni

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NoNameNow - popraw temat wątku

 

@Kubasek - kombinujesz w dobrą stronę - poza tym "zawieszą konto i usuną pliki"

 

@mZone.pl - taka forma oferty była przeanalizowana nie jeden raz i taka zostanie - nic się nie zmieni

 

Pozdrawiam

 

Przyszedł i ustawia wszystkich po kątach :D

 

Macie może okres testowy ? I pomoc nie działa na www :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

A tam zaraz po kontach rozstawia :D po prostu z jednym zamachem ustosunkowałem się do zaczętych wątków.

 

Nie dajemy kont testowych - ale jako test można potraktować okres 7 dni od aktywacji konta w czasie których można wycofać się z zakupu i dostać kasę z powrotem.

 

Strona jest teraz przebudowywana, podpinamy wszystko pod jeden panel klienta. W nowej wersji www będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwsitkowscy, We are selling many products which are 100% quality. We deals with the products like Shoes, Safety Shoes, Shoe Parts, Sport Shoes. All goods are in high qualities and low prices. If you have any interests. Please contact us in our mail id.. Waiting for your reply. Thank you!!!

 

Mwsitkowscy, Our company can supply lots of products that you need,and we can offer you both high quality products and good price.The more you buy the cheaper price we can offer you. We deals with the products like Shoes, Safety Shoes, Shoe Parts, Sport Shoes. Welcome customers contact us by phone,e-mail,MSN,and on line negotiating. We"d like to establish a long term business relationship with you.

(źródło: sulekhab2b.com)

 

produkujecie też buty:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalicie się wpisaniem do RPT.

 

A ja tak z ciekawości zapytam - jak limitujecie ofertę sprzedaży waszych serwerów wirtualnych do lokalizacji geograficznej?

Jak byk w RPT jest

Obszar, na którym będzie wykonywana działalność telekomunikacyjna
powiat sokólski

 

Choć z drugiej strony mogło by to wskazywać na miejsce ulokowania serwerów, a one są gdzieś w DE

Dla zainteresowanych direct link: http://www.bip.uke.gov.pl/marta/resultRptD...m=1&id=1553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

@dusker - zobacz z kiedy są te wpisy - kiedyś była opcja importu obuwia (dalej jest jak masz dojścia na dalekim wschodzie)

 

@Fiercio - widzę, że nie wiesz co to za wpis jest i do czego on służy... Każda firma prowadząca działalność telekomunikacyjna powinna się zarejestrować w UKE, my rejestrowaliśmy firmę w 2003r do URTiP (wtedy jeszcze się to tak nazywało) i max obszar jaki wpisywali wtedy urzędnicy to był obszar jednego powiatu.

 

PS. my się nie chwalimy - wpis jest po to aby na wstępie zamknąć usta krzykaczom, co wszędzie krzaki widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@dusker - zobacz z kiedy są te wpisy - kiedyś była opcja importu obuwia (dalej jest jak masz dojścia na dalekim wschodzie)

 

tak tylko pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę kupić u was konto i postawić download typu RapidShare ? :)

 

zapełnie dysk ok. jakieś 1TB zobaczymy ile macie zasobów :D

 

P.S group5 jeśli możesz stwórz mi konto na 1 dzień dane (byle jakie wyślij na pw)

a powiem wam ile GB ma ich hdd w serwerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Jeśli zasoby konta nie złamią polskiego prawa i regulaminu to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zasoby konta nie złamią polskiego prawa i regulaminu to proszę bardzo.

 

group5 jeśli możesz stwórz mi konto na 1 dzień dane (byle jakie wyślij na pw)

a powiem wam ile GB ma ich hdd w serwerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. my się nie chwalimy - wpis jest po to aby na wstępie zamknąć usta krzykaczom, co wszędzie krzaki widzą.

 

Szczerze powiem, że nie widzę związku z hostingiem :D chyba ze się mylę, ale hosting to nie jest dostarczanie usług transmisji danych czy łącza internetowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, że nie widzę związku z hostingiem :) chyba ze się mylę, ale hosting to nie jest dostarczanie usług transmisji danych czy łącza internetowego :D

 

chyba nie doczekam się tego konta na 1 dzień :D

 

ale co im zależy przecież all unlimited jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

@Najdmen.pl - my mamy wpis bo świadczymy usługi dostępu do sieci, choć do końca nie jestem pewien czy dostawcy usług hostingu też nie powinni zgłaszać tego do UKE bo to jak by nie patrzeć też są usługi telekomunikacyjne (np. email) - podsumowując - jak jest wpis w instytucji rządowej to jak firma można być KRZAKIEM jak to zasugerował @xorg w "wątku [krzak] net-elite.pl".

 

@krk - czytać umiesz ?? To patrz kilka postów w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Najdmen.pl - my mamy wpis bo świadczymy usługi dostępu do sieci, choć do końca nie jestem pewien czy dostawcy usług hostingu też nie powinni zgłaszać tego do UKE bo to jak by nie patrzeć też są usługi telekomunikacyjne (np. email) - podsumowując - jak jest wpis w instytucji rządowej to jak firma można być KRZAKIEM jak to zasugerował @xorg w "wątku [krzak] net-elite.pl".

 

@krk - czytać umiesz ?? To patrz kilka postów w górę.

 

ale co to za test no to stwórz konto tylko na 2h sprawdzę coś i możesz usunąć.

Udowodnij te swoje unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Ale powiedz, kim ty dla mnie jesteś, że muszę przed tobą cokolwiek udowadniać ???

 

PS. jak zobaczysz 20TB miejsca to i tak będziesz wałkował swoje. No bo nie ma dysków bez limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedz, kim ty dla mnie jesteś, że muszę przed tobą cokolwiek udowadniać ???

 

ahhaha ZalED hosting masz cos do ukrycia H@H@ bo pokaz mi dedyka co ma unlimited HDD

hmmm.. może placisz za niego z 100000000$ np chyba , że masz 500GB i SUPER MEGA ULTRA HIPER OVERLLESING :D

 

P.S myślisz, że uwierze w to co pokazuje panel :D , mam swój skrypt ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Ale ja nie pytałem czy umiesz wiki zapytać.

 

Ciach bajera - bo to do niczego nie prowadzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhaha ZalED hosting masz cos do ukrycia H@H@ bo pokaz mi dedyka co ma unlimited HDD

hmmm.. może placisz za niego z 100000000$ np chyba , że masz 500GB i SUPER MEGA ULTRA HIPER OVERLLESING :D

 

P.S myślisz, że uwierze w to co pokazuje panel :D , mam swój skrypt ~~

Kiedyś w USA modne były konta 300GB-1TB. Przecież działa to na tej samej zasadzie co oferta group5.

Teoretycznie do klastra zawsze można dorzucić większą macierz.

 

Zerknij na http://www.webhosting-top10.com/ :

z 10 największych usługodawców sześciu oferuje nieograniczoną powierzchnię/transfer.

 

Problem w tym, że moim zdaniem w Polsce taka oferta nie ma racji bytu.

Mimo wszystko życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak top ale w stanach a w stanach konta shared 500GB/1TB są normalne ale nie w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
tak top ale w stanach a w stanach konta shared 500GB/1TB są normalne ale nie w PL :D

 

Dlaczego nie w Polsce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×