Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio w rankingu pojawila sie nowa firma easyISP.pl , zalorzylem u nich konto testowe.Narazie wszystko dziala bezproblemowe, na chlopski rozum jest szybko i stabilnie(zazwyczaj nie zwracam uwagi na pingi - wole przetestowac konto na "wlasnej skorze").Chcialem zapytać czy ktoś ma u nich konto i jak ocenia całość...za kilka dni konczy mi się okres probny więc czekam na opinię innych.

 

pozdrawiam, Marduk

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/135-easyisp-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/135-easyisp-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34258-dyskusje-easyisppl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi: na easyisp.pl mam część domen z tych pięćdziesięciu - pisze tu tylko o pl.

 

@bobeq: Oni mają nawet taniej niż w rejestrator24.pl. Nie znalazłem taniej, choć tak małe różnice w cenach nie są już bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zrezygnowałem z usług tej firmy, mimo że miałem u nich konto niemalże od założenia tej firmy. był okres z częstymi padami, potem się to ustabilizowało.

jednak podczas kończącej się ważności usługi nastąpił kolejny kilkugodzinny pad. w odpowiedzi na pytanie o występujące problemy dostałem maila po 2 dniach o następującej treści:

Witam,

przepraszamy za utrudnienie w kożystaniu ze stron, problem został naprawiony najszybciej jak było to możliwe

 

to przeważyło. osoba z biura obsługi klienta robiąca tak rażące błędy? jestem na to wyczulony i ten mail przypieczętował moją decyzję.

eksport baz oczywiście nie obył się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co się ostatnio dzieje z tym hostingiem, to jest najdelikatniej mówiąc porażka... Na awarie to oni regują chyba dopiero, jak sami zobaczą, że coś nie działa... A ostanio zdarza się to bardzo często. Więc ja zdecydowanie nie polecam tego hostingu, chyba, że zna ktoś jakieś dobre środki przeciwstresowe. Np w tym momencie nie działa nic od ładnych paru godzin... I nie sugerujcie się tym, że ich strona działa... Znajduje się ona na innym serwerze.

 

Update (16:06): nadal leży...

Update (17:23): nadal leży...

Update (18:23): nadal leży...

Update (20:45): nadal leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co się ostatnio dzieje z tym hostingiem, to jest najdelikatniej mówiąc porażka... Na awarie to oni regują chyba dopiero, jak sami zobaczą, że coś nie działa... A ostanio zdarza się to bardzo często. Więc ja zdecydowanie nie polecam tego hostingu, chyba, że zna ktoś jakieś dobre środki przeciwstresowe. Np w tym momencie nie działa nic od ładnych paru godzin... I nie sugerujcie się tym, że ich strona działa... Znajduje się ona na innym serwerze.

 

Update (16:06): nadal leży...

Update (17:23): nadal leży...

Update (18:23): nadal leży...

Update (20:45): nadal leży...

 

 

Ja miałem tam konto jakieś 1,5 roku temu. Widzę, że nic się nie zmieniło. Dość awaryjny, ciągle coś się dzieje, reakcje bardzo ospałe, duża problematyka. Jednak najbardziej irytujące wtedy było ignorowanie pytań (szczególnie tych niewygodnych). Jeżeli odpowiedzi się pojawiały to było: "tak, tak już niedługo" i tak aż do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np w tym momencie nie działa nic od ładnych paru godzin... I nie sugerujcie się tym, że ich strona działa... Znajduje się ona na innym serwerze.

 

Update (16:06): nadal leży...

Update (17:23): nadal leży...

Update (18:23): nadal leży...

Update (20:45): nadal leży...

Bo to była niedziela! :-) Teraz też jest niedziela i wszystko leży od soboty wieczór łącznie z ich stroną główną. Pełen profesjonalizm. Aaaaaaa zapomniał bym, dziś jest 11 listopada, ustawa zabrania pracować, wszystko jasne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do konca miesiaca mam umowe z nimi (drugi rok juz chyba), kilkakrotnie zastanawialem sie juz czy zmieniac na cos innego, czy nie, ale teraz juz chyba czara goryczy sie przelala.

mam jeszcze troche czasu i na pewno zdaze znalezc cos sensownego w tej cenie.

ich duzym plusem jest cena i ilosc baz danych, co mnie akurat sie przydaje.

ale te pady sa masakrycznie denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu co nieco o tym hostingu dłuższy czas temu. Więc dla równowagi teraz piszę, iż od kilku miesięcy działa on bardzo dobrze, nie zauważyłem przerw w działaniu, wszystko hula. Obym nie zapeszył i oby tak dalej. Czy skoro temat jest tak daleko (nie pisano w nim od lutego), znaczy, że wszystkim wszystko działa? Dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×