Skocz do zawartości


 

- - - - -

Na co zwracać uwagę przy wyborze planu hostingowego?

Napisany przez Dario, 06 czerwiec 2017 · 0 wyświetleń

Swój wpis opieram na podstawie doświadczeń przy zakładaniu strony http://wasze-opinie.pl/ Wykorzystaj jak najwięcej z sieci Web Hosting podążając za tymi wskazówkami. Chyba że jesteś jednym z nielicznych osób, które mogą utrzymywać 24-godzinny serwer w domu z bezpieczną rejestracją domeny, będziesz szukał nowego hosta, kiedy Twoja firma zostanie uruchomiona. Ten artykuł jest specjalnie napisany, aby pomagać nowym osobom w ich dążeniu do lepszego zrozumienia mocy serwera i firm, na których polega.
 
Chcesz zapewnić hosting, który ma dobry serwer. Nie chcesz, aby wiele osób przychodziło do Twojej witryny i zaczęło się spóźniać z powodu całego ruchu, który przyciąga Cię ostatnio do Twojej witryny. Warto więc inwestować w serwer, który jest niezawodny, aby uniknąć problemów w przyszłości.
Większość pakietów hostingowych będzie zawierać wiele funkcji; Jednakże konkretne cechy oferowane będą różne w zależności od firmy. Porównaj poziomy obsługi i spełnienia konkretnych funkcji, które są dla Ciebie ważne. Możesz spodobać Ci się cena jednego hosta, ale potem odkryjesz, że potrzebne funkcje wymagają dalszych funduszy na zakup.
 
Upewnij się, że ty, a nie twój web hosting, kontrolujesz nazwę domeny. Jeśli właściciel kontroluje nazwę domeny, może zostać zablokowany z tym hostem, jeśli nie chcesz zmieniać domen. Niektórzy bez skrupułów nie wydadzą informacji o domenie, jeśli zostawisz na złych warunkach. Jeśli kontrolujesz domenę, możesz ją wskazać na serwerach nazw hostów innego hosta i zacząć świecić.
Jakie są zabezpieczenia firmy hostingowej? W obecnym środowisku online ryzyko związane z bezpieczeństwem jest szersze, a witryny często są podatne na ataki. Wybierz hosta z odpowiednimi procedurami wystarczającymi do ataków DDoS. Chcesz się dowiedzieć, jakie problemy lub problemy z Twoją stroną internetową mogą mieć do czynienia, jeśli firma hostingowa zostanie zaatakowana.
Unikaj darmowych usług hostingowych. Usługi te wspierają się umieszczając reklamy na górze wszystkich stron internetowych, które hostują. Te reklamy mogą zirytować użytkowników lub sprawić, że witryna pojawia się nieprofesjonalnie. Ponadto niektórzy bezpłatni gospodarze mogą ograniczyć ilość dozwolonych treści na stronach internetowych, które hostują.
 
Weź pod uwagę potrzeby e-mail przy wyborze hosting planu. Większość planów będzie zawierała podstawowe usługi poczty e-mail, ale jeśli potrzebujesz dodatkowych skrzynek pocztowych lub pamięci masowej, może być konieczne nabycie dodatkowego pakietu lub wybranie innego poziomu obsługi. Niektóre niedrogie plany mogą również ograniczyć liczbę e-maili, które można wysyłać w ciągu jednego dnia.
 
Weź pod uwagę długowieczność w dowolnym serwisie internetowym. Zazwyczaj każdy host, który działa od wielu lat robi coś dobrego, albo oferują tak niewiarygodnie niskie ceny, że niezawodność nie ma znaczenia dla klientów. Ten ostatni nigdy by się nie zdarzył. Spójrz na czas gospodarza w biznesie; Pomoże to zawęzić pole.
 
Pamiętaj, nie musisz absolutnie uciekać i złapać najdroższy pakiet hostingowy, który jest dostępny. Zajmij długie, złagodzone okresy, w których ocenia się ograniczenia przepustowości, ograniczenia dotyczące reklam, dostępność domen, ustalanie cen i inne czynniki, które będą stanowić twoją ogólną decyzję. Planuj z wyprzedzeniem i tylko raz musisz stawić czoła temu rozwiązaniu w każdej domenie.
A jakie są wasze opinie na ten temat?  • 0Lipiec 2017

P W Ś C P S N
     12
3456789
10111213141516
17181920 21 2223
24252627282930
31      

Kategorie